Rozvoz pizzy a jídel

723 339 799
Objednávky ČT-NE 16:00-22:00 AKCE 3+1 ZDARMA !!!

PEKÁRNA

Zvětšit

Pekařství AZPEK s.r.o. Bolatice se specializuje především na ruční výrobu a prodej čerstvých pekařských výrobků bez konzervačních látek a stabilizátorů. Zaměstnává zhruba 50 zaměstnanců, kteří se aktivně podílejí na celkové produkci firmy. Výroba je zajišťována v nově postaveném objektu v centru Bolatic na Opavsku. Za dobu svého působení jsme si získali stálou klientelu a stabilní postavení na trhu. Naši produkci znají občané Ostravy, Opavy, Krnova i všech přilehlých obcí a měst. Provoz je zajišťován zkušenými odborníky v oboru s velmi dobrou znalostí trhu. Stavíme hlavně na původních recepturách a na kvalitně odvedené práci našich zaměstnanců. Šikovné ruce pekařů nedokážou stroje nahradit ani v 21. století.

Zvětšit

Ve výrobních prostorách pekárny se realizuje produkce kompletního sortimentu pekařských a cukrářských výrobků. Denně produkujeme cca 80 druhů výrobků, ze kterých bychom rádi upozornili na tradiční kmínový chléb, který jako jedni z mála producentů vyrábíme pouze ze třístupňových kvasů a žitné mouky, tak jak se vyráběl po staletí. Jeho předností je kromě čistě přírodního postupu výroby také to, že vydrží mnohem déle než konkurenční výrobek. Zákazníkům také nabízíme několik dalších druhů chlebů v nejrůznějších hmotnostech, tvarech, balené i nebalené, krájené, celozrnné i vícezrnné atd. Velký podíl ve výrobě zaujímají tradiční svatební koláče, které jsou vyhlášené v širokém okolí. Vyrábíme je se čtyřmi druhy poctivé nádivky: tvarohovou, makovou, povidlovou a ořechovou. Na zvláštní přání zákazníků jsme schopni vyrobit tyto koláče s větší nádivkou, které jsou vhodné zejména na svatby a různé oslavy. Dále je výroba doplňována různými druhy bulek, sojových a grahamových rohlíků, banketek, dalamánků apod. Jemné sladké pečivo tvoří rovněž široká škála výrobků. Od loupáků, šátečků, vánoček, závinů, buchet, koblih po výrobky z listových a listových kynutých (plundrových) těst.

Zvětšit

Nejdůležitější prioritou při složité výrobě z pekařských a cukrářských těst, je dosahování a udržování maximální kvality všech výrobků nejen kvůli legislativním předpisům, ale hlavně vysokým nárokům našich zákazníků. Jakost dnes není jen záležitostí kvalitních surovin, technologických zařízení a dokonalého materiálního servisu, nýbrž především otázkou spolehlivých zaměstnanců, kvalitního řízení a spolupráce jak uvnitř firmy, tak mezi firmou a zákazníky.Dětský koutek

Kontaktní informace

AZPEK s.r.o.
Sokolovská 865/3b
747 23 Bolatice, okr. Opava
tel. +420 553 655 022
fax: +420 553 654 141
e-mail : azpek@azpek.cz